VoLTE چیست و چه مزایایی پس از فعال سازی آن در شیائومی دارد ؟

در جزئیات، VoLTE یک فناوری است که قادر به انتقال ارتباطات صوتی از طریق اینترنت است . برای این کار، چه ما یک Redmi Note 8 Pro، یک Xiaomi Mi A2 یا هر گوشی هوشمند دیگری از این شرکت داشته باشیم، صدای ما از آنالوگ به دیجیتال رمزگذاری می‌شود و امکان انتقال آن را در قالب بسته‌ها از طریق شبکه فراهم می‌کند.

VoLTE Xiaomi، Redmi یا POCO را از movistar، vodafone 4G فعال کنید.

با این کار، همانطور که قبلاً گفتیم، پس از فعال‌سازی VoLTE، به دلیل نمونه‌برداری بالا و سرعت بالای آن تا 13 کیلوبیت در ثانیه (یک تماس سنتی معمولاً از 8 کیلوبیت در ثانیه تجاوز نمی‌کند) به کیفیت صدای بالاتری دست خواهیم یافت و به وضوح بیشتری دست خواهیم یافت .

ممکن است علاقه مند باشید: این منوی مخفی MIUI به شما امکان می دهد وضعیت شیائومی خود و عملکرد صحیح اجزای آن را بررسی کنید.
به نوبه خود، VoLTE در مقایسه با سایر فناوری‌های صوتی با کیفیت بالا مانند تماس‌های VoIP یا از طریق برنامه‌هایی مانند Skype، Viper، WhatsApp و غیره مصرف انرژی کمتری دارد.

به نوبه خود، از آنجایی که یک سیگنال آنالوگ است، به آن اجازه می‌دهد از طریق شبکه‌های WiFi منتقل شود و خدمات اضافه‌شده دیگری را اجرا کند که تجربه تماس را در مقایسه با تماس‌های تلفنی سنتی که می‌توانیم در شیائومی یا گوشی‌های هوشمند دیگر انجام دهیم، بهبود می‌بخشد.

چگونه VoLTE را در شیائومی خود فعال کنیم
VoLTE Xiaomi، Redmi یا POCO را از movistar، vodafone 4G فعال کنید.
بنابراین می توانید VoLTE را در شیائومی خود فعال کنید.

VoLTE به طور کلی در تلفن های هوشمند شیائومی ما غیرفعال است. برای فعال کردن VoLTE در Xiaomi ، Redmi یا POCO ، فقط باید مراحل زیر را انجام دهیم:

* # * # 86583 # * # * را شماره گیری کنید. پس از آن، پیام " بررسی شرکت مخابراتی VoLTE غیرفعال شد " ظاهر می شود، بنابراین VoLTE در شیائومی ما فعال می شود.
در ادامه به تنظیمات> سیم کارت و شبکه های تلفن همراه می رویم
پس از ورود، گزینه Use VoLTE را فعال می کنیم .
اگر شیائومی ما یک گوشی هوشمند دو سیم کارته است، گزینه VoLTE در تنظیمات> سیم کارت ها و شبکه های تلفن همراه> SIM1 / SIM2 یافت می شود.
پس از فعال‌سازی VoLTE در شیائومی، می‌توانیم تماس‌های صوتی را با وضوح بالا از طریق شبکه‌های 4G، LTE یا WiFi برقرار کنیم. که اگر همه چیز به پوشش ما بستگی دارد و اپراتور ما این سرویس را دارد.

نظرات

مطالب پر بیننده

غیر فعال کردن و حذف Wallpaper carousel در گوشی شیائومی

نحوه نمایش دو ساعت روی صفحه نمایش شیائومی (ساعت دوگانه) MIUI Dual Clock

تغییر لانچر Launcher پیش فرض گوشی شیائومی

فعال کردن شارژ بی سیم گوشی شیائومی

فعال کردن روشن و خاموش شدن صفحه گوشی شیائومی با دو لمس صفحه

حل مشکل Android Auto با گوشی های شیائومی

حل مشکل قطع شدن وای فای گوشی شیائومی

کالیبره کردن باتری گوشی اندروید و گوشی های شیائومی

اکولایزر کردن هدفون ، هدست و هندزفری در گوشی شیائومی

قفل کردن گوشی شیائومی گمشده یا دزدیده شده از راه دور